O NASZYM SALONIE 

Salon Sukien Ślubnych KATIA w Spytkowicach od wielu lat pomaga Pannom Młodym w przygotowaniach do tego wyjątkowego i niezapomnianego dnia, jakim jest ślub. Lata doświadczeń, pasji i ciągłych poszukiwań inspiracji w kreacjach ślubnych, dają naszym klientkom możliwość spełnienia najskrytszych marzeń. Niepowtarzalne, unikatowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach suknie ślubne, jakie spotkasz w naszym salonie, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań.

W naszym salonie oferujemy wyłącznie oryginalne suknie pochodzące od renomowanych projektantów. Wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków, opracowane przez miłośników mody i krawiectwa z wieloletnim doświadczeniem. Każda jest idealnie skrojona, jednocześnie zawierając to co najważniejsze, czyli szyk i elegancję. Znajdziesz u nas suknie wpasowujące się w każdy styl, w którym organizowany będzie ślub czy wesele (boho, klasyczny, nowoczesny, rustykalny, minimalistyczny i wiele innych).

Przebieg wizyty

Każda wizyta traktowana jest przez naszych specjalistów jak ważne wydarzenie, ponieważ każda Panna Młoda potrzebuje indywidualnego podejścia i dużego zainteresowania. Podczas wizyty dobieramy model sukni ślubnej do charakteru i figury Panny Młodej, biorąc także pod uwagę jej oczekiwania oraz preferencje. Następnie dobieramy buty, biżuterię, welon i ozdoby.

Naszym celem jest tworzenie niezwykłych stylizacji ślubnych, w których Panna Młoda poczuje się najpiękniejszą kobietą na świecie i z radością uda się do ołtarza, odprowadzana zachwyconymi spojrzeniami bliskich. Pomożemy podkreślić indywidualność, osobowość i typ urody przyszłej Panny Młodej.

Co nas wyróżnia?

W naszym Salonie Sukien Ślubnych KATIA każda Panna Młoda może liczyć na fachową pomoc i porady w doborze wymarzonej kreacji. Otrzymuje więc pewność, że suknia oraz wszystkie dodatki będą ze sobą idealnie współgrać, podkreślając kobiecą urodę i wprawiając wszystkich gości w zachwyt. Stwarzamy warunki, aby w miłej, przyjaznej i ciepłej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu, marzenie o sukni ślubnej zamienić w świadomy wybór. Wyróżnia nas profesjonalne podejście oraz trafne oko w wyborze całej stylizacji. Przy jej tworzeniu wykorzystujemy unikatowe dodatki ślubne dostępne w salonie.

Moda ślubna to jednak nie tylko suknie dla Panien Młodych, lecz również dodatki ślubne czy sukienki dla druhen i gości. Wszystko to znaleźć można w jednym miejscu – jest nim Salon Ślubny KATIA w Spytkowicach. Sprawimy, że ten dzień stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Nasza lokalizacja

Spytkowice 716
34-745 Spytkowice

Zadzwoń do nas

tel: 604 933 146
tel: 18 26 88 174

Napisz do nas

modaslubna@onet.eu

Nasz profil

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone