SALON ŚLUBNY KATIA W SPYTKOWICACH

Kreacje-ślubne

O nas

Salon Sukien Ślubnych KATIA w Spytkowicach od wielu lat pomaga Pannom Młodym w przygotowaniach do tego wyjątkowego i niezapomnianego dnia, jakim jest ślub. Lata doświadczeń, pasji i ciągłych poszukiwań inspiracji w kreacjach ślubnych, dają naszym klientkom możliwość spełnienia najskrytszych marzeń. Niepowtarzalne, wyjątkowe i dopracowane suknie ślubne, jakie spotkasz w naszym salonie sprawią, że spełnisz swoje marzenie i zostaniesz najpiękniejszą Panną Młodą.
W naszym salonie oferujemy wyłącznie oryginalne suknie pochodzące od renomowanych projektantów. Wykonane z najwyższej jakości tkanin i dodatków, opracowane przez projektantów z wieloletnim doświadczeniem, idealnie skrojone, jednocześnie zawierające to co najważniejsze, czyli szyk i elegancję.
Podczas wizyty wybieramy dobrany do charakteru i figury Panny Młodej model sukni ślubnej. Później dobieramy buty, biżuterię, welon oraz ozdoby. Naszym celem jest tworzenie niezwykłych stylizacji ślubnych, w których Panna Młoda poczuje się najpiękniejszą kobietą na świecie i z radością uda się do ołtarza, odprowadzana zachwyconymi spojrzeniami bliskich.

Moda ślubna to jednak nie tylko suknie dla Panien Młodych, lecz również dodatki ślubne czy sukienki dla druhen i gości. Wszystko to znaleźć można w jednym miejscu – jest nim Salon Ślubny KATIA w Spytkowicach.

Napisz do nas

9 + 11 =

SALON MODY ŚLUBNEJ “KATIA”

Spytkowice 716
34-745 Spytkowice

Tel: 604 933 146

Tel.: 18 26 88 174

modaslubna@onet.eu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 10.00 – 19.00
Sobota: 10.00 – 15.00